072-33-80-472
חפש
Facebook
לפרטים נוספים חייגו 
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם בטופס:

רכישת נכס בלימסול

ישראלים רבים מחפשים את עצמם בעולם ההשקעות וחלק ניכר מהם מעדיפים להשקיע בנדל"ן על פני כל אופציה אחרת. בישראל מחירי הדירות עולים כל הזמן כבר כמה שנים וכמעט כל מי שרכש נכס נהנה מעליית המחיר שלו, ומסתבר שגם מעבר לים ניתן להרוויח לא מעט. אחת מהאופציות הטובות ביותר לרכישת נדל"ן היא בקפריסין, אי תיירותי במיוחד ששואב אליו מיליוני אנשים מידי שנה בשנה. רכישת נכס בלימסול כמו גם נדל"ן באיה נאפה או נדל"ן בלרנקה ובמקומות אחרים יכולה להיות אופציה מצוינת למי שמחפש את הדבר הבא. אבל איך עושים את זה? איך אפשר לרכוש נדל"ן בלימסול כמו גם בערים האחרות של קפריסין? איך ניתן להרוויח מהנכסים הללו כבר רגע אחרי שקונים אותם?

איתור חברה מלווה
אם רכישת נכס בלימסול כמו גם נדל"ן באיה נאפה או נדל"ן בלרנקה ובמקומות אחרים מעניינת אתכם, אתם יכולים כמובן לעשות את זה לבד אך זה כרוך הלא מעט סיכונים. רכישת נדל"ן בלימסול ובשאר ערי קפריסין למי שלא מכיר את חוקי המס ואת דרישות הרשויות השונות כמו גם לא יודע איך לאתר נכס מניב בצורה מקצועית זה יכול להיות סיכון לא קטן. רכישת נכס בלימסול ובשאר ערי קפריסין דורשת ליווי של חברה מקצועית, חברה עם ניסיון שמכירה את השטח ויודעת לאתר מציאות, יודעת איך לנהל עליהם משא ומתן ומה צריך בשביל לבצע את הרכישה. חברה כזו גם צריכה להכיר את מקורות המימון המקומיים ואיך ניתן לקבל מהם מימון, וצריכה להכיר את הכל מא' ועד ת'.

השקעה קצת אחרת
נדל"ן בלימסול או רכישת נכס ברחבי קפריסין יכולה להיות בשביל השכרה לתיירים. תיירים רבים אם כן פוקדים את האי כל השנה ובעיקר בחודשי הקיץ בהם אנשים רבים יוצאים לחופשה, ואפשר להשכיר להם את הנכסים לתקופות קצרות. יש כאלו שמגיעים לבד ויש כאלו שמגיעים עם בן או בת הזוג, יש בני נוער שמגיעים ויש משפחות שלימות שמעתיקות את מקום מגוריהם לכמה ימים או יותר מזה. חלקם לא מחפשים את המלונות המפוארים והיקרים אלא מחפשים משהו שיתאים להם מבחינה כלכלית. תוכלו להשכיר להם את הנכס שלכם כשהרווח היומי יהיה גבוה הרבה יותר מאשר השכרה לטווח ארוך. 

איילנד וילס – החברה שתלווה אותך
אם רכישת נכס בלימסול כמו גם במקומות אחרים באי מעניינת אותך ואם אתה מחפש חברה מקצועית ורצינית שתלווה אותך לאורך כל הדרך, הגעת למקום הנכון. כבר בפגישה הראשונה נציג חברת איילנד וילס יסביר לך במה כרוכה ההשקעה הזו, וילווה אותך מאותו הרגע ועד לרכישת הנכס. אם רכישת נכס בלימסול מעניינת אותך, אתה צריך גם סיוע בניהול הנכס, וגם את זה עושה חברת איילנד וילס כבר שנים ארוכות ותשמח לעשות את זה גם עבורך.
 
 

​לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

"איילנד וילס" - הופכים חלום למציאות

לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-472 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם: