072-33-80-472
חפש
Facebook
לפרטים נוספים חייגו 
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם בטופס:

רכישת נדל"ן בפאפוס

קפריסין היא אחת מהערים האהובות במיוחד על התייר הישראלי, ולמעשה על תיירים מכל העולם וחלק נכבד מהתוצר הלאומי שלה מגיע מתיירות עד כדי כך שמידי שנה מגיעים לקפריסין כ-2.5 מיליון תיירים! בקפריסין יש חופים ארוכים ואזורי נופש מדהימים, מדינה שוקקת חיים שמשקיעה לא מעט במקומות הבילוי שלה.

כפועל יוצא מכך קפריסין היא גם יעד למשקיעי נדל"ן, משקיעים שמחפשים דירות ונכסים אותם יוכלו להשכיר לתיירים הרבים שפוקדים את האי. אם רכישת נדל"ן בפאפוס כמו גם דירות למכירה באיה נאפה או בית למכירה בקפריסין או בכל מקום אחר מעניינים אתכם, כדאי שתכירו את יתרונות המס באי.

יתרונות המיסוי בקפריסין
אם רכישת נדל"ן בפאפוס כמו גם בכל מקום אחר בקפריסין מעניינת אתכם, הנה קצת מידע על יתרונות המיסוי באי שרלוונטיים למשקיעי נדל"ן כמו גם לכל מי שחושב לעשות עסקים על האי. ראשית, חברות קפריסאיות נהנות מאמנה למניעת כפל מס מה שאומר אם אתם נעזרים בחברה שהיא גם מקומית ההוצאות שלה יהיו נמוכות יותר וגם הלקוחות הסופיים מרוויחם מזה.

בנוסף, מס החברות בקפריסין הוא בשיעור של 12.5% שהוא מהנמוכים ביותר במדינות ה-OECD, ויש הטבות מס רבות נוספות לחברות הללו. רכישת נדל"ן בפאפוס כמו בכל מקום אחר מצריכה ליווי ומעורבות של חברות מקומיות, ועם הטבות המס הללו שהן מקבלות גם אתם תרגישו את זה בכיס.

מה ניתן לעשות עם נדל"ן בקפריסין
אם מעניינת אתכם רכישת נדל"ן בפאפוס כמו גם דירות למכירה באיה נאפה או בית למכירה בקפריסין יש לכם כמה אופציות. בתים למכירה בפאפוס ניתן לקנות וכמובן בשלב מאוחר יותר למכור אותן ברווח, אך הדרך הטובה ביותר להרוויח על הבתים הללו היא השכרה שלהם לתיירים במהלך השנה. בתים למכירה בפאפוס שמיועדים להשקעה למטרת השכרה לתיירים נפוצים מאוד היום, ויותר ויותר משקיעים פונים לכיוון הזה. את הנכס צריך כמובן לנהל ובשביל זה צריך חברה מקצועית ורצינית, חברה אשר תשכיר את הנכס לתיירים, תדאג לו ולכל הדרוש ועשתה את העבודה על הצד הטוב ביותר כך שתדעו שהנכס שלכם בידיים טובות.

איילנד וילס – החברה המובילה בתחום
אם מעניינת אתכם רכישת נדל"ן בפאפוס כמו גם בכל מקום אחר בקפריסין, חברת איילנד וילס תשמח לעשות את זה עבורכם ולסייע לכם לצלוח את הפרויקט. לחברה ניסיון רב וקשרים מקומיים, והיא תדע לאתר לכם את הנכס הטוב ביותר עבורכם בהתאם לתקציב שלכם. חברת איילנד וילס היא החברה הישראלית הטובה ביותר למי שמחפש השקעות נדל"ן בקפריסין כמו גם למי שמחפש חברה שתנהל לו את הנכס בעודו נמצא בישראל. אם אתם מחפשים שקט נפשי ורוצים לדעת שהכול מתנהל כמו שצריך על ידי אנשי מקצוע, חברת איילנד וילס היא החברה אותה הוא מחפש.
 
 

​לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

"איילנד וילס" - הופכים חלום למציאות

לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-472 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם: