072-33-80-472
חפש
Facebook
לפרטים נוספים חייגו 
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם בטופס:

קניית וילה בקפריסין

פעם, מי שהיתה לו דירה או כל נכס נדל"ני אחר מחוץ למדינת ישראל היה נחשב לאיש עשיר או איש עסקים מצליח. לא כל אחד ידע איך לעשות את זה וההתנהלות מול הרשויות המקומיות כמו גם ניהול הנכס – השכרה שלו או מכירה שלו, היו דורשים לא מעט מאמץ וכמובן ידיעה של השפה המקומית. גם איתור נכסים לבד היה פרויקט לא פשוט, אך היום הכול כבר אחרת, היום בעולם גלובלי כשהתקשורת כל כך פשוטה יחד עם חברות שמתמחות בנכסי נדל"ן בחו"ל כל אחד יכול לעשות את זה. אחת המדינות הפופולאריות ביותר היא קפריסין, ואם מעניינת אתכם קניית וילה בקפריסין הגעתם למקום הנכון. הנה קצת מידע רלוונטי.

לקנות וילה לחופשות משפחתיות
יש לא מעט אנשים שיוצאים לחופשות משפחתיות לפחות אחת לשנה. הם מאתרים טיסה ומלון וקובעים תאריך ואז לוקחים איתם את כל המשפחה או רק את בן או בת הזוג ונוסעים. מי שאוהב את קפריסין על כל מה שהיא מציעה ומי שיכול להרשות לעצמו, קניית וילה בקפריסין היא בשבילו. אלו יכולות להיות וילות לקנייה בניקוסיה או וילות לקנייה בפאפוס כמו גם בכל מקום אחר בקפריסין, וילה שתחכה רק לכם לחופשה השנתית שלכם. וילות לקנייה בקפריסין יכולות בשאר השנה להיות מושכרות, הן לטווח ארוך והן לטווח קצר לתיירים.

לקנות וילה ולהשכיר לתיירים
רובינו יודעים עד כמה קפריסין נחשבת מתויירת. בכל שנה יש מאות אלפי תיירים שפוקדים אותה הן במהלך השנה והן בעונות התיירותיות, עונות בהן יש פסטיבלים שונים ואירועים שמושכים אליה עוד ועוד תיירים. קניית וילה בקפריסין תאפשר לכם להשכיר את הווילה לתיירים לטווחי זמן קצרים, ולהרוויח לא מעט על השכירות. אם תלכו על וילות לקנייה בניקוסיה או וילות לקנייה בפאפוס או וילות לקנייה בקפריסין בכל מקום אחר להשכרה לתיירים, תוכלו כמובן להיעזר בחברה מקצועית שתיתן לכם שירות ותדאג להכל, החל מפרסום הנכס ועד השכרה שלו לתיירים, גבייה והעברת התשלום אליכם.

קניית וילות בקפריסין רק עם איילנד וילס
אם מעניינת אתכם קניית וילה בקפריסין חברת איילנד וילס היא החברה אותה אתם מחפשים. קניית וילה בקפריסין היא פרויקט מורכב מכיוון שיש מחסומי שפה וצריך להכיר את הנהלים המקומיים. בנוסף, אתם לא יכולים לנהל את הנכס במידה והוא מושכר לתיירים רחוק, וחברת איילנד וילס תשמח לעשות את זה עבורכם. בשבילכם זה יהיה שקט נפשי עם הידיעה שהנכס שלכם בידיים טובות, וכל מה שתעשו הוא לבדוק שהכסף נכנס אליכם בכל חודש או בהתאם לסיכום. חברת איילנד וילס עושה זאת כבר שנים ויש לה מאות לקוחות מרוצים, והיא תשמח לספק גם לכם שירות מצוין ולסייע לכם בהליך כולו מחילתו ועד סופו על כל מה שזה אומר.
 
 

​לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

"איילנד וילס" - הופכים חלום למציאות

לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-472 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם: