072-33-80-472
חפש
Facebook
לפרטים נוספים חייגו 
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם בטופס:

קניית וילה בפאפוס

אם אתם מאלו שמחפשים להשקיע בנדל"ן, השקעה בחו"ל יכולה להתאים לכם וספציפית בקפריסין. השקעה בדירה באי היא השקעה למטרת השכרה לתיירים בעיקר, אנשים שמחפשים להשכיר לתקופות קצרות.

קניית וילה בפאפוס לדוגמא כמו גם וילות לקנייה באיה נאפה או וילות בניקוסיה או וילות לקנייה בלימסול יכולה להיות עסקת חייכם. יש חברות שעוסקות בניהול נכסים כאלו והן אלו שדואגות להשכיר את הנכסים, ולקבל את התשלום עליהם. הנה קצת מידע על פאפוס, איה נאפה, ניקוסיה ולימסול שיבהיר לכם למה קפריסין הוא המקום להשקיע בו את הכסף שלכם בצורה נבונה.
 
הכנסה פאסיבית מצוינת
קניית וילה בפאפוס כמו גם בערים האחרות שהוזכרו היא הכנסה מצוינת. אתם לא צריכים לעשות יותר מידי בכדי שהיא תקרה וכל מה שאתם צריכים הוא נכס שיהיה שלכם ויעבוד בשבילכם. קניית וילה בפאפוס כמו גם במקומות האחרים שהוזכרו כאן תהייה רווחית במיוחד עבורכם, בעיקר בימי הקיץ אז יש ביקוש רב לדירות ווילות בקפריסין מכיוון שתיירים רבים מגיעים לחופשות אבל לא רק.

גם בתקופות אחרות של השנה יש לא מעט ביקוש, לא מעט תיירים שמגיעים אם מסיבות דתיות ואם מסיבות אחרות. יש גם פסטיבלים שונים אשר נערכים בחודשים שונים של השנה, וגם אז יש לא מעט תיירים ואנשים שישמחו לשכרו מכם את הווילה שלכם.
 
קצת על המקומות הללו
קניית וילה בפאפוס לדוגמא כמו גם וילות לקנייה באיה נאפה או וילות בניקוסיה או וילות לקנייה בלימסול יכולה להיות אם כן עסקת חייכם והנה קצת מידע על המקומות הללו:
 • פאפוס
  פאפוס היא עיר בקפריסין הממוקמת בחלק הדרום מערבי שלה והיא מונה כ-32,000 תושבים. בעבר היא נחשבה בעבר לעיר גדולה ומרכזית ויש בה שרידים ארכיאולוגים שנשארו בה כמו גם חופים מרהיבים
   
 • איה נאפה
  איה נאפה היא בהגדרה עיירת נופש, עיירה בדרום מזרח קפריסין והיא מוקד משיכה לתיירים צעירים רבים בעיקר בגלל מקומות הבילוי הרבים שיש בה.
   
 • ניקוסיה
  ניקוסיה גם היא עיר בקפריסין, עיר המונה מעל למאתיים אלף תושבים ונחשבת גם היא לתיירותית במיוחד.
   
 • לימסול
  לימסול היא העיר השנייה בגודלה בקפריסין, והיא מוקד משיכה לתיירים רבים הן בגלל מקומות בילוי שיש בה והן בגלל האתרים הארכיאולוגיים שקיימים בה.
וילה בקפריסין קונים רק עם איילנד וילס
אם מעניינת אתכם קניית וילה בפאפוס כמו גם בערים האחרות של קפריסין, חברת איילנד וילס תוכל לסייע לכם לבצע את העסקה בצורה מושלמת. יש לה את הקשרים הדרושים באי וגישה לכל המידע הרלוונטי, כמו גם הבנה של דרישות הרשויות השונות והמון ניסיון.

חברת איילנד וילס גם תנהל עבורכם את הנכס, כך שלכם כל מה שיהיה הוא ליהנות מהשקעה מניבה, משכירות של התיירים שעוברים במקום ורק מחפשים וילות כמו שלכם.
 

​לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

"איילנד וילס" - הופכים חלום למציאות

לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-472 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם: