072-33-80-472
חפש
Facebook
לפרטים נוספים חייגו 
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם בטופס:

נכסים למכירה בלימסול

בשנים האחרונות גילו הישראלים יעד חדש להשקעות נדל"ן. אם עד לפני כמה שנים הם היו משקיעים רק בישראל ובהדרגה הלכו והשקיעו במקומות נוספים בעולם, הרי שהיום קפריסין היא אחד היעדים הפופולאריים ביותר להשקעות מעין אלו. בקפריסין יש דירות ויש וילות שניתן לגור בהן הוא להשכיר אותן לתיירים, ועד לפני כ-10 שנים היחידים שקנו בקפריסין ושמרו את "הסוד" לעצמם היו הבריטים והרוסים. הבריטים השקיעו בנדל"ן בקפריסין כי הם ראו במקום יעד נפלא להזדקן בו, מקום מצוין להעביר בו את שנות הפנסיה שלהם או להשכיר את הנכס שברשותם לאחרים ואחריהם הגיעו הרוסים.

אך פנינת נדל"ן כזו אי אפשר להסתיר, אי אפשר שהיא לא תתגלה לעולם והיום כולם משקיעים שם וביניהם לא מעט ישראלים. אם אתם מחפשים נכסים למכירה בלימסול כמו גם דירה למכירה בפאפוס, דירה לקנייה באיה נאפה או דירה בכל מקום אחר בקפריסין, אתם בכיוון הנכון להשקיע ולהרוויח תשואה נאה.

למה דווקא קפריסין?
דירה לקנייה בלימסול כמו גם דירה למכירה בפאפוס, דירה לקנייה באיה נאפה ובמקומות אחרים בקפריסין היא בחירה באחד המקומות המופלאים בעולם. קפריסין היא אבן שואבת לתיירים, אבן שואבת הן לצעירים והן למבוגרים שמחפשים דברים שונים. המבוגרים ימצאו בה מקום לנוח בו, מקום בו יש לא מעט ארכיאולוגיה והיסטוריה כמו גם אתרים דתיים בעיקר לנצרות, והצעירים ימצאו מקום שוקק חיים ומקום לבלות בו.

יש בה חופים אין סופיים, יש בה מקומת בילוי רבים כמו פאבים, מועדונים ומסעדות, יש בה את כל מה שצריך בשביל חופשה חלומית. דירה לקנייה בלימסול יכולה להיות כדירת נופש משפחתית ויכולה להיות לשם השכרה לתיירים הרבים שפוקדים את קפריסין. אם אתם מחפשים נכסים למכירה בלימסול או בכל מקום אחר, תוכלו להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית שתנהל לכם את השכירות.

למה לא לנהל לבד?
אם אתם מחפשים נכסים למכירה בלימסול כמו במקומות אחרים בקפריסין אתם צריכים לקחת בחשבון שאם אתם מתכננים להשכיר אותם לתיירים, תהיו חייבים להיעזר בשירותיה של חברה שמנהלת נכסים באזור. נכסים למכירה בלימסול עוברים לא מעט ידיים במהלך השנה ומישהו צריך לדאוג לשיווק, לדאוג לרישום, לדאוג לגבייה וכמובן לניקיון המקום בין דייר לדייר. אתם לא יכולים לעבור לקפריסין ולא רוצים להגיע בתדירות גבוהה, וחברת ניהול נכסים כמו איילנד וילס תוכל לעשות את זה בשבילכם.

לבחור בטובים ביותר
אם אתם מחפשים נכסים למכירה בלימסול כמו בכל מקום אחר בקפריסין, חברת איילנד וילס היא החברה אותה אתם מחפשים. לחברה צוות מקצועי ומיומן וקשרים רבים ונציגות גם בקפריסין, והיא תוכל לסייע לכם לאתר את הנכס הטוב ביותר והמניב ביותר שבילכם. השירות מצוין והיחס האישי מהטובים שיש, והחברה גם מנהלת נכסים כך שאתם תדעו מראש שאתם יכולים לישון בשקט.
 
 

​לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

"איילנד וילס" - הופכים חלום למציאות

לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-472 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם: