072-33-80-472
חפש
Facebook
לפרטים נוספים חייגו 
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם בטופס:

נדל"ן בקפריסין

בעת האחרונה ניכרת הבנה בקרב משקיעים כי נדל"ן בקפריסין יכול להוות הזדמנות מצוינת. על רקע התשואה הנאה שניתן להשיג ובזכות מדיניות ידידותית למשקיעים זרים – בהחלט כדאי להבין במה הדברים אמורים. יש להוסיף על כך כי מחירי הנדל"ן באי הקפריסאי, הקרוב כל כך לישראל, נמוכים מאוד בהשוואה למקובל בארץ. 

כדאי להשקיע קרוב
החיפוש אחר הזדמנויות להשקעה בחו"ל, בפרט בנדל"ן, איננו מחייב בהכרח השקעה במדינות מרוחקות. מה עוד שהשקעות בארצות הברית, למשל, כבר מיצו את ירידות המחירים שנבעו מהקריסה בענף שהדהדה לפני שנים מספר. במקום להשקיע במקומות רחוקים, המקשים מאוד אחר הבנת השוק ולא מאפשרים ניהול קל של הנכס, שווה להעיף מבט לעבר קפריסין. הקרבה לישראל, פחות משעה טיסה, והעובדה שבאי מקדמים בברכה משקיעים מרחבי העולם, מהווים יתרונות חשובים התומכים גם הם ברכישת נדל"ן בקפריסין. אך לא הקרבה לבדה צריכה לעניין את המשקיע. יש עוד סיבות בהן כדאי להתמקד. 

אבן שואבת למשקיעים 
בשנים האחרונות גילו משקיעים רבים מאירופה את ההזדמנות שבקפריסין. נדל"ן בקפריסין מהווה אבן שואבת למשל למשקיעים בריטים ורוסים, כאשר ישנם כאלה שאף בחרו להחזיק באי בית לשימוש עצמי (בית נופש). התשואה שניתן לקבל עבור השקעה בנכס כגון בית או דירה יכולה להגיע לפי שניים מהתשואה בישראל. זו תשואה נאה בהחלט ויש לזכור כי מדובר בהשקעה סולידית, יציבה ובטוחה. מתעניינים יכולים בקלות להגיע לאי, להתרשם בעצמכם מהאווירה, מהתושבים, מנכסים רלוונטיים. לאחר ההשקעה ניתן לנהל את הנכס ללא קושי או להיעזר בחברת ניהול המסייעת בכך. מדוע עוד ראוי לקחת בחשבון את קפריסין כיעד להשקות נדל"ן? בין היתר, מכיוון שמדובר במדינה השומרת בשנים האחרונות על יציבות פוליטית ומהווה מוקד תיירותי חשוב.

מגוון נכסים רחב
נכסים ניתן להשכיר לא רק לתושבים מקומיים אלא גם לתיירים המגיעים לתקופות קצרות וכן לתושבים זרים המגיעים לאי לתקופות ארוכות בכל שנה (לעיתים למשך חודשים רבים). בין הנכסים המעניינים ניתן לציין בתים המצויים בכפרים הסמוכים לערים הגדולות, דירות נופש בסמיכות לקו החוף המשגשג וכן בתי יוקרה כגון אלה המצויים סמוך למגרשי הגולף. נכסים נוספים המוצעים למכירה – דירות סטודיו ודירות חדר, משרדים להשכרה ואפילו מלונות. 
 
 

​לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

"איילנד וילס" - הופכים חלום למציאות

לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-472 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם: