072-33-80-472
חפש
Facebook
לפרטים נוספים חייגו 
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם בטופס:

מכירת נכסים בקפריסין

אם הסבתא או הדודה הורישו לכם נכס בקפריסין או אם יש לכם נכס שם ואתם רוצים למכור אותו, אתם צריכים ליווי של חברה מקצועית. מכירת נכסים בקפריסין היא לא דבר של מה בכך, צריך להכיר את השוק המקומי ואת ההתנהלות שלו, צריך להכיר את חוקי המס ושאר הנהלים של הרשויות השונות, וצריך כמובן למצוא מי שירצה לקנות את הנכס. אם יש לכם דירות באיה נאפה, דירות בניקוסיה, דירות בפאפוס שאתם רוצים למכור, אתם צריכים חברה מקצועית ורצינית, חברה שתעשה את זה על הצד הטוב ביותר ותאפשר לכם גם להרוויח. אבל רוב הישראלים שמתעסקים עם נדל"ן בקפריסין לא מתעסקים עם מכירת נכסים בקפריסין אלא עם קניית נכסים.

למה לקנות נכסים בקפריסין?
אם אתם מחפשים דירות באיה נאפה, דירות בניקוסיה, דירות בפאפוס או בכל מקום אחר בקפריסין ולאו דווקא מכירת נכסים בקפריסין, אתם חלק מקבוצה גדולה של ישראלים שגילו את ההזדמנות שם. קפריסין כבר מזמן נחשבת ליעד פופולארי עור משקיעים מסיבות שונות. ראשית, המדינה מעודדת השקעות נדל"ן וחוקי המיסוי שם נחשבים לקלים יחסית, שנית, התשואה שם נחשבת לגבוהה במיוחד מה שאומר שהיא עשויה להגיע עד לכ-13% שנתי (בארץ אין סיכוי שתקבלו תשואה של יותר מ-6 אחוזים) אבל יותר מכל אלו המחירים שם. רבים מאלו שרוצים להשקיע בישראל לא יכולים לגייס סכומי כסף כאלו, ובקפריסין הכול הרבה יותר זול. 

צמיחת הנדל"ן בקפריסין
לא רק מכירת נכסים בקפריסין מתבצעת אם כן על ידי ישראלים אלא בעיקר קנייה של נכסים. שוק הנדל"ן המקומי נהנה מצמיחה של שנים רבות, ולמעשה כבר משנת 1995 הוא שומר על יציבות זאת על אף משברים כלכליים שפקדו את האזור. בתחילה היו אלו הבריטים ולאחר מכן הרוסים שהבינו את האוצר הטמון באזור זה, והיום יש כבר משקיעים מכל העולם ובכללם הישראלים.

הישראלים לא רק מגיעים לקפריסין בכדי לבלות אלא גם משכירים דירות לתיירים אחרים מכל העולם שמגיעים בעונות השונות של השנה. אך בשביל שאכן זה יהיה רווחי, בשביל למצוא את הנכס המתאים כמו גם למצוא לו שוכרים ולנהל אותו, צריך חברה מקצועית תעשה את זה...

לבחור באיילנד וילס – לבחור בטובים ביותר
אם מכירת נכסים בקפריסין ובעיקר אם רכישת נכסים בקפריסין מעניינת אתכם, אתם חייבים להיעזר אם כן בחברה מקצועית ובעלת ניסיון וחברת איילנד וילס היא המובילה בתחום. היא עוסקת כבר שנים בסיוע ליזמי נדל"ן בקפריסין ובמקומות אחרים, והיא עושה זאת ברמה מקצועית גבוהה מאוד תוך דאגה לכל פרט ופרט. עם איילנד וילס הסיכויים שתצליחו לקבל את המקסימום על הכסף שלכם גבוהים יותר, והחברה גם מספקת שירותי ניהול נכסים לישראלים כך שהכול בידיים שלהם ואתם יכולים להיות רגועים שאתם בידיים טובות
 
 
 

​לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

"איילנד וילס" - הופכים חלום למציאות

לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-472 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם: