072-33-80-472
חפש
Facebook
לפרטים נוספים חייגו 
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם בטופס:

חלום בקפריסין

אם תהיה לכם אפשרות להגשים חלום בקפריסין, מה נראה לכם שתעשו, במה תבחרו? האם תבואו לבקר בלגונות ובמרינות היפות או בכפרי הדייגים? האם תצטרפו לכל התיירים הגודשים את האי ותנפשו בחופים יפהפיים? אולי תגיעו למקום לצרכי שיט או צלילה? תקדישו זמן לביקור בקזינו? למרות שבהחלט מומלץ להגיע לאי כתיירים וליהנות ממחירים נוחים ואווירה של שלווה חופש, יש גם דבר מה נוסף שכדאי להביא בחשבון. דווקא בשל החוויה החלומית לתייר ובשל הקרבה לישראל, הופך החלום הקפריסאי גם להזדמנות עבור משקיעים. 

מי מגשים חלום בקפריסין?
כתיירים, הרבה מאוד ישראלים וזרים מכל העולם מגיעים לקפריסין. יש כאלה שעבורם, חלום בקפריסין לובש צורה של בטן גב על החוף אבל אחרים – מחליטים להגשים חלומות מסוג אחר. בלימסול (המרכז הכלכלי), בפאפוס הציורית, בניקוסיה הבירה – בכל אלה ניתן לרכוש נכסים מסוגים שונים. הנכסים, בשנים האחרונות, מעלים את ערכם באופן קבוע והתשואה משתלמת הרבה יותר מהמקובל בישראל. לא רק אנשי עסקים או בעלי הון גדולים כבר הגשימו את חלומם בקפריסין. ניתן בהחלט להשקיע סכומים די סולידיים ולהפוך לבעלי נכסים שמרווחים תשואה נאה – באירו. ממשלת האי מקדמת בברכה תיירים ומשקיעים גם יחד. 

דרכים רבות להגשים חלום
תמיד חלמתם להפוך לאזרחים של האיחוד האירופי? רציתם שהדלת של האיחוד תהיה פתוחה לרווחה בפניכם? כדאי לדעת שאם זהו חלומכם, קפריסין יכולה להגשים לכם גם אותו. מי שמבצע השקעה בנכס למגורים, בכפוף להגדרה של הממשלה המקומית, יכול בתוך חודשים ספורים לקבל אזרחות. יש כמה תנאים שצריך לעמוד בהם, למשל ללא קיום עבר פלילי, אבל אין חובת מגורים באי. כבר כיום יש כאשר שהגשימו חלום בקפריסין מסוג זה וגם חלומות אחרים. 

יש כאלה שהפכו לבעלי מלונות קטנים או לבעלי עסקים באי. יש כאלה שרכשו באי בית נופש המשמש אותם מספר שבועות בשנה כאשר בשאר הזמן הם משכירים אותו. יש כאלה שנואשו מהחלום לרכוש בית בארץ ולכן – רכשו בית בקפריסין והשכירות מממנת עבורם את דמי השכירות בארץ. כפי שניתן לראות, לקפריסין יש דרכים רבות להגשים חלומות. 
 
 

​לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

"איילנד וילס" - הופכים חלום למציאות

לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-472 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם: