072-33-80-472
חפש
Facebook
לפרטים נוספים חייגו 
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם בטופס:

וילה עם בריכה בקפריסין

תארו לעצמכם את עצמכם מגיעים לחודשי הקיץ ויודעים שגם השנה אתם עומדים לעשות כיף. כל המשפחה כבר מחכה לחופשה השנתית כולם רוצים כבר ליהנות ולבלות, ואתם יודעים שהיעד שלכם יהיה אותה יעד כמו בשנה שעברה מהסיבה הפשוטה – כי החופשה הקודמת כמו גם זו שלפניה הייתה חלומית. אם אתם רוצים שהיא תהיה כזו ואם אתם יכולים להשקיע בדירת נופש, וילה עם בריכה בקפריסין היא בדיוק מה שאתם צריכים. אלו יכולות להיות וילות בלרנקה, וילות באיה נאפה ואפילו דירות למכירה בניקוסיה שיש בהן בריכה. החופשה תהיה מדהימה ולא תצטרכו לשבור את הראש לאיפה נוסעים השנה.

ומה עושים עם הווילה בשאר השנה?
אם מעניינת אתכם וילה עם בריכה בקפריסין שתהיה עבורכם דירת נופש, אתם לא רוצים מן הסתם שהיא תעמוד סתם כך לאורך כל השנה. אומנם יש כאלו שמעדיפים שאף אחד לא ייכנס לדירת הנופש שלהם והם מעדיפים אותה שוממה, ובמקרה כזה צריך חברה שתדאג לניקיון הבית אחת לכמה זמן ובטח לפני שאתם מגיעים, וכמובן לאבטחת הבית ובדיקה מידי פעם שהכול בסדר.

אך רוב האנשים מעדיפים להרוויח על וילה כזו וקפריסין כידוע שופעת בתיירים במהלך כל חודשי השנה. ולכן, וילות בלרנקה כמו גם וילות באיה נאפה ואפילו דירות למכירה בניקוסיה יכולות להיות מושכרות לתיירים לפרקי זמן קצרים, דירות אירוח שאחת לכמה ימים הדיירים בהם יתחלפו. 

ומי ינהל את הנכס?
אם אתם מחפשים וילה עם בריכה בקפריסין שתשמש אתכם כדירת נופש בחודשי הקיץ אך בשאר החודשים תושכר, אתם צריכים חברה מקצועית שתנהל לכם את הנכס. אתם צריכים חברה שקודם כל יש לה קשרים מקומיים, חברה שמכירה את השוק ויודעת אל מי לפנות עם כל בעיה או עניין.

בנוסף, וילה עם בריכה בקפריסין שמנוהלת על ידי חברה צריכה להיות משווקת באתרים הרלוונטיים, אתרי אינטרנט שעוסקים בהשכרת דירות לתקופות זמן קצרות כמו air b&b וכדומה, וכמובן שתהיה נציגות מקומית של החברה שתבצע את הדברים בפועל כמו העברת מפתחות, ניקיון הדרה בין דייר לדייר וכדומה. לכם כל מה שיישאר הוא לגרוף את הכסף לכיסכם בסיומו של כל חודש או בהתאם לסיכום אחר, וזו הכנסה פאסיבית מעולה עבורכם.

לבחור באיילנד וילס – לבחור בטובים ביותר!
אם אתם מחפשים וילה עם בריכה בקפריסין למטרות משפחתיות וכמובן להשכרה לתיירים במהלך השנה, הגעתם למקום הנכון. חברת איילנד וילס היא החברה המובילה בישראל למציאת וניהול נכסי נדל"ן בקפריסין כמו גם במקומות אחרים. לחברה צוות מיומן ומקצועי שילווה אתכם כבר משלב החשיבה על סוג הנכס ומיקום שלו ועד לרכישה שלו וכמובן ניהול שלו. אם את מחפשים שקט נפשי, אם אתם רוצים דירת נופש מהממת ורוצים גם להרוויח ממנה, חברת איילנד וילס תשמח לסייע לכם.
 

​לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

"איילנד וילס" - הופכים חלום למציאות

לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-472 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם: