072-33-80-472
חפש
Facebook
לפרטים נוספים חייגו 
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם בטופס:

השקעות נדל"ן בלרנקה

רבים מאלו שיש להם כסף בצד או שרוצים להשקיע, הבינו כבר מזמן שנדל"ן הוא הכיוון הנכון. השקעות בנדל"ן נחשבות להשקעות יציבות, השקעות בטוחות יחסית ונותנות תשואה יותר מכל מכשיר פיננסי אחר. אפשר אומנם להשקיע בישראל אך רבים מהמשקיעים פונים דווקא לחו"ל מכיוון שיש שם הזדמנויות שאין בארץ.

אחד היעדים הפופולאריים למשקיעים הוא השקעות נדל"ן בלרנקה, כמו גם השקעות נדל"ן בניקוסיה ובקפריסין בכלל. השקעת נדל"ן בלרנקה ובמקומות אחרים בקפריסין יכולה להביא תשואה נאה, והיתרון העיקרי הוא שיש ביקוש בקרב תיירים להשכרת נכסים בקפריסין. הנה קצת על תיירות ועל השקעת נדל"ן בניקוסיה, לרנקה וקפריסין באופן כללי.

להשכיר בתים לתיירים
השקעות נדל"ן בלרנקה הן מסוג ההשקעות שלא מיועדות להשכרה לטווח ארוך. אומנם יש לא מעט אנשים שגרים באזור הזה חלקם מן הסתם גרים בשכירות ויש כאלו שמחפשים לשכור לטווח ארוך, אך מי שמחפש השקעות נדל"ן בלרנקה יודע שהכיוון הוא השכרה קצרת טווח לתיירים. את לרנקה כמו גם אזורים אחרים בקפריסין פוקדים אלפי תיירים מידי שנה בשנה, תיירים שלאו דווקא מחפשים מלונות אלא גם דירות, בעיקר בגלל השכירות הנמוכה יחסית לתשלום למלון.

כל מה שאתם צריכים הוא חברה שתנהל לכם את הנכס מה שאומר שהיא זו שתמצא את השוכרים, ואתם יכולים ללכת ולנוח עם הידיעה שיש לכם נכס מניב שמרוויח כל הזמן בלי שתאם עושים יותר מדי.

למה לשכור חברה ולא לעשות את זה לבד?
אם אתם מחפשים השקעות נדל"ן בלרנקה כמו גם השקעות נדל"ן בניקוסיה ובמקומות אחרים בקפריסין כדאי שתעשו זאת עם חברה מקצועית בתחום. אתם יכולים אומנם לנסות לעשות את זה לבד, ללכת ולחפש את הנכס המתאים לכם להשקעה ולמצוא אותו, אבל מה יהיה לאחר מכן?

מי ידאג לנהל אותו? בנוסף, השקעת נדל"ן בלרנקה  כמו גם השקעת נדל"ן בניקוסיה דורשת הכרה של הכללים והחוקים של המדינה, של הבירוקרטיה וכל מה שמסביב. אם תעשו את זה לבד אומנם תחסכו את עמלת התיווך אך תסתכנו בכך שלא תשיגו את הנכס המתאים לכם, וכמובן יהיה לכם לנהל את הנכס בשלב מאוחר יותר ולהשכיר אותו.

למה לבחור דווקא באיילנד וילס?
אם אתם מחפשים השקעות נדל"ן בלרנקה כמו גם בכל רחבי קפריסין, חברת איילנד וילס היא בשבילכם. חברת איילנד וילס מומחית כבר שנים באזור הזה ותדע לסייע לכם בדרך לנכס החלומות שלכם.

צוות החברה ילווה אתכם באיתור נכס המתאים כמו גם בהתנהלות מול הרשויות השונות המקומות במהלך העסקה, וכמובן ינהל לכם את הנכס לאחר הרכישה כך שתוכלו לישון בשקט. רכישת נדל"ן כידוע היא הוצאה לא מבוטלת, ועם הוצאה כזו אתם לא רוצים ליפול. אתם צריכים חברה מקצועית שתסייע לכם מההתחלה ועד הסוף, עד אשר הנכס יהיה רווחי עבורכם.
 
 

​לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

"איילנד וילס" - הופכים חלום למציאות

לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-472 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם: