072-33-80-472
חפש
Facebook
לפרטים נוספים חייגו 
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם בטופס:

השקעות בקפריסין

קפריסין נחשבת מזה שנים לאחת המדינות השליות, הבטוחות והידידותיות בעולם. למרות הפיצול הפוליטי בין החלק הצפוני לחלק הדרומי של האי, התיירות פורחת וגם הצירוף לאיחוד האירופי כבר נותן את אותותיו. משום כך, זה אך טבעי לגלות כי השקעות בקפריסין עשויות לעניין את הישראלים. בפרט, זה נכון עבור אלה המחפשים השקעות סולידיות, בנדל"ן. 

היכן משקיעים בקפריסין?
קפריסין הינה מדינת אי לא גדולה, בעלת אוכלוסייה בת כמיליון תושבים. אך התיירות מביאה אל האי באופן קבוע נופשים במספרים גדולים ויש גם תושבים רבים שאינם אזרחים מקומיים (כי אם אזרחי מדינות זרות, עם דגש על אנגלים ורוסים). 

היכן ניתן להשקיע בקפריסין? מי שמחפש סוגים שונים של השקעות בקפריסין, בנדל"ן או בענפי כלכלה אחרים, ימצא את מבוקשו בקלות בלימסול. זהו הלב הכלכלי, פיננסי, ותרבותי של האי. יחד עם זאת, ניתן בהחלט למצוא נכסים מעניינים להשקעה גם בערים מרכזיות אחרות באי. בעיר פאפוס, למשל, וכן גם בניקוסיה. אך לא רק בערים הגדולות ישנן הזדמנויות להשקעה. בסמיכות רבה לערים ניתן למצוא גם כפרים ציוריים וגם בהם מוצעים מעת לעת נכסים מעניינים. כאשר הכל קרוב, כאשר הטבע פורח מסביב ובמספר דקות נמצא חוף קסום או אתרי פנאי ונופש – תמיד תוכלו למצוא כמה וכמה אפשרויות נאות להשקעה. 

השקעות נדל"ן מגוונות 
אילו מן השקעות בקפריסין מחכות למתעניינים? מכיוון שמדובר במוקד משיכה תיירותי נחשב, כדאי לציין שבתי נופש עם בריכה צמודה או אפילו מלון בשלימותו יכולים להניב תשואה נאה ביותר. בנוסף, יש גם הבוחרים לנצל מחירים נוחים ופוטנציאל השבחה ולהשקיע ברכישה של משרד, דירות סטודיו ונכסים נוספים. 

נקודה מעניינת למשקיעים הינה אפשרות לקבלת אזרחות קפריסאית בתוך מספר חודשים. הדגש הוא על משקיעי נדל"ן שמחזיקים נכס למגורים. אין חובת מגורים באי אך האזרחות מקנה זכויות כשל תושבי האיחוד האירופי. עוד כדאי לציין כי בקפריסין מרכזי גולף משגשגים המהווים מוקד משיכה נוסף לצד החופים היפים. נכסים הסמוכים לאותם המגרשים נחשבים לטובים מאוד להשקעה. מטבע הדברים, אלה נכסים בטווח המחירים הגבוה יותר בשל האטרקטיביות שלהם. 
 
 

​לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

"איילנד וילס" - הופכים חלום למציאות

לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-472 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם: