072-33-80-472
חפש
Facebook
לפרטים נוספים חייגו 
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם בטופס:

השקעות ביוון

יוון, ערש התרבות המערבית והמיתולוגיה הקלאסית, נתפסת כיום כמדינה שטופת שמש, המציעה אפשרות מגוונות לנופש מהנה ובילויים לזוגות ולכל המשפחה. אנשים מגיעים מכל העולם, בשיט או בטיסה ורבים מהתיירים – מגיעים מישראל. הקרבה, הנופים, החופים, המחירים הנוחים, הימים וההרים, הטברנות והמוזיקה, אין ספק שמדובר בגן עדן אטרקטיבי. אך מסתבר שגם למי שמחפש הזדמנות להשקה יש ליוון מה להציע. 

בלי ללכת רחוק - שווה להשקיע קרוב 
בעוד משקיעי הנדל"ן ממשיכים להתאכזב מכל מה שקורה בישראל, מתחילה תשומת הלב לפנות הלאה. בשנים האחרונות, כך מתברר, השקעות ביוון הפכו להיות אפשרות מקובלת למדי. זה כבר מוכח - כדי ליהנות מתשואה נאה וכדי להפוך לבעלי נכסים בחו"ל לא צריך ללכת רחוק ולא צריך לנסוע לקצה השני של העולם. עם מגוון הזדמנויות וסוגי נכסים, בהחלט כדאי להתרשם ממה שיש ליון להציע למשקיע הישראלי. 

ביוון המחיר יותר נוח 
מאז המשבר הכלכלי שפקד את יוון, הצליחה מדינת האיים היפה לא רק ללקק את הפצעים אלא להתאושש ממש. התיירים ממשיכים להגיע ובנוסף לרפורמות הכלכליות יש בכך כדי להשלים את השיפור בכלכלה וביציבות. במציאות הנוכחית, הגם שאנו כבר רחוקים מהשפל, עדיין ניתן למצוא השקעות ביוון המגלמות מחירים נוחים באופן מפתיע. לא רק בהשוואה לישראל כדאי להשקיע ביוון. גם בהשוואה ליעדים מקובלים באירופה או בארצות הברית. ביוון הסמוכה קל מאוד לעקוב אחר ניהול הנכס. בנוסף, זהו המקום למצוא בתי נופש להשקעה. את בתי הנופש הללו ניתן להשכיר לתיירים הפוקדים את יוון ופעם או פעמים בשנה – בעל הנכס מגיע להתארח בעצמו, לנופש מושלם. 

איילנד וילס – פשוט לבחור 
מחפשים אפשרויות לביצוע השקעות ביוון שמהן תוכלו לבחור? אין לכם כיוון ורוצים לדעת מהיכן להתחיל? חברת איילנד וילס מציגה בפני המשקיעים מגוון רחב של הזדמנויות השקעה, הן בחלק היווני של קפריסין והן ביוון עצמה. נציגי החברה יודעים לספר כי הפרוצדורה לרכישת נכס ביוון פשוטה מאוד וכל נכס רשום באופן מסודר. ישנה אפשרות לרכישה במשכנתא וכן ניתן לקבל מהחברה ייעוץ וליווי הן לרכישה והן לניהול הנכס לאורך השנה ובאופן שוטף. 
 

​לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

"איילנד וילס" - הופכים חלום למציאות

לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-472 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם: