072-33-80-472
חפש
Facebook
לפרטים נוספים חייגו 
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם בטופס:

השקעה בדירות נופש בפאפוס

אם אתם מחפשים השקעות נדל"ן ורוצים להיות יצירתיים, רוצים למקסם את הרווחים שלכם ולעשות את זה מחוץ למדינת ישראל, השקעה בדירות נופש בפאפוס יכולה להיות כיוון מצוין בשבילכם. השקעה בדירות נופש בקפריסין הפכה לשם דבר עבור המשקיעים הישראליים ואחרים, השקעה שמביאה עימה תשואה נאה בלי הרבה מאמץ.

גם השקעות נדל"ן באיה נאפה כמו השקעת נדל"ן בלימסול פופולאריות מאוד, ועם חברה מקצועית ורצינית שתיקח אתכם יד ביד אל עבר המטרה וכמובן גם תנהל לכם את השכירות וכל מה שמסביב, אתם יודעים שיש לכם השקעה פאסיבית נוחה מאוד. הנה כמה סיבות למה להשקיע בפאפוס כמו גם במקומות אחרים ברחבי קפריסין.

תיירות
השקעה בדירות נופש בפאפוס לא דומה להשקעה בדירה רגילה שמיועדת לשכירות. השקעה בדירות נופש בקפריסין היא השקעה שמניבה רווחים גדולים, בעיקר בעונות המתויירות יותר של השנה. כידוע שכירות רגילה היא כזו בה נסגר חוזה מראש לתרופת מה ולפחות לשנה, ויש מחירים קבועים יחסית בהתאם לביקוש באותו אזור. השקעה בדירות נופש בפאפוס זה אומר לקבל כסף על בסיס יומי מתיירים, כאלו שמשכירים ליום אחד או כמה ימים והתשלום פר יום הוא הרבה יותר גבוה מאשר שכירות רגילה. בנוסף, השקעות בדירות נופש על ידי בניהולה של חברה מקצועית תסיר מכם עוד כאבי ראש מיותרים.

לתת לחברה לנהל את השכירות
השקעות נדל"ן באיה נאפה כמו השקעת נדל"ן בלימסול כדירות נופש תהיה קשה לניהול. אתם גרים בישראל והתיירים מתחלפים כל הזמן וכמובן שלא תוכלו לעשות את זה מרחוק. בדיוק בשביל זה יש חברות שמתמחות בניהול של דירות כאלו, השקעה בדירות נופש בפאפוס כמו גם במקומות אחרים.

הן דואגות להכל מההתחלה ועד הסוף, דואגות לפרסם הדירה כמו גם לשכירות שמתקבלת מהתיירים ולכם כל מה שנשאר הוא לשלשל את הכסף לכיסכם בסוף כל חודש או בהתאם להסכם עם החברה. נכון, חברה כזו גובה תשלום קבוע או אחוזים מדמי השכירות, אך עדיין הרווח שלכם יהיה גבוה ויאפשר לכם להמשיך את השגרה שלכם בארץ בלי להיות מוטרדים.

איילנד וילס – המומחים לדירות נופש בקפריסין
אם אתם מחפשים השקעה בדירות נופש בפאפוס ומחפשים חברה שתסייע לכם לרכוש את הדירה כמו גם לנהל אותה, חברת איילנד וילס תשמח לעשות את זה עבורכם. איילנד וילס היא חברה מנוסה עם לקוחות רבים שהסתייעו בשירותיה, הן בתהליכי רכישת הדירה ועד לניהול שלה באופן קבוע. באיילנד וילס מקפידים על שירות מצוין ועל רמה מקצועית גבוהה מאוד, על ייעוץ מקצועי ועל יחסי אנוש מצוינים שיאפשרו לכם ליהנות מהכנסה פאסיבית ולהיות רגועים.

אם אתם מחפשים השקעה יצירתית בנדל"ן, אם אתם רוצים לנצל את הגלובליזציה, חברת איילנד וילס היא החברה שתגשים לכם את החלום, רכישת דירת נופש בקפריסין.
 
 

​לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

"איילנד וילס" - הופכים חלום למציאות

לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-472 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם: