072-33-80-472
חפש
Facebook
לפרטים נוספים חייגו 
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם בטופס:

דירה לקנייה בניקוסיה

רבים מאלו שביקרו בקפריסין, לא יכלו לוותר על ביקור בניקוסיה. ניקוסיה היא עיר באי קפריסין, עיר שמחולקת לשניים ושייכת בחלקה לקפריסין ובחלקה השני לטורקיה. זו היא עיר עם מעל ל-300,000 תושבים, עיר שממוקמת על גדת נהר פדיאוס, עיר שהכלכלה שלה עומדת בעיקר על יצור של בדים עורות, קדרות ומוצרי פלסטיקה שונים. זו היא עיר תיירותית מאוד, עיר שנחשבת לעשירה מאוד עד כדי כך שהיא העיר החמישית בעולם בכוח הקנייה שלה לאדם. אם אתם מחפשים דירה לקנייה בניקוסיה כמו גם דירה לקנייה בלרנקה, דירה לקנייה בפאפוס או דירה לקנייה בקפריסין בכלל, זו תהיה השקעה מצוינת עבורכם.
 
למה להשקיע בקפריסין?
כל מי שקצת מבין בהשקעות ופתוח לעולם הרחב, יודע שמציאת דירה לקנייה בניקוסיה כמו גם דירה לקנייה בלרנקה, דירה לקנייה בפאפוס, או דירה לקנייה בקפריסין בכלל, יכולה להיות עסקת חייו. אם פעם היחידים שהיו משקיעים בקפריסין היו הבריטים שראו בה מקום מצוין לפנסיה ואליהם הצטרפו הרוסים, הרי שהיום כולם כבר מבינים את היתרונות הרבים שבקניית נכס בקפריסין. קפריסין היא אי מתוייר מאוד, אי שתחלופת האנשים בו גבוהה, וכל אלו מחפשים איפה להשתכן ורבים מהן לאו דווקא רוצים השתכן במלונות. מה יותר כיף מאשר להגיע עם המשפחה לקפריסין ולשכור וילה? זה זול יותר וביתי יותר מאשר במלון.
 
יתרונות ההשקעה בקפריסין
אם אתם מחפשים דירה לקנייה בניקוסיה, אתם חייבים להבין למה היא בפרט וקפריסין בכלל הם יעד פופולארי במיוחד למשקיע נדל"ן. יש שלושה מרכיבים שמושכים את המשקיעים להשקיע בנדל"ן בקפריסין:
 • מחיר
  רבים מאלו שלא יכולים להרשות לעצמם לרכוש נכס בישראל, יוכלו לעשות זאת בקפריסין. המחירים בקפריסין זולים ביחס למחירי הנדל"ן בארץ, וניתן לקנות נכס בפחות כסף
   
 • תשואה
  מי שמכיר את שוק הנדל"ן בישראל יודע שתשואה בישראל יכולה להגיע למקסימום 6-7% בשנה. בקפריסין לעומת זאת התשואה יכולה להגיע עד לכ-13%, הרבה יותר מכמעט כל מקום אחר.
   
 • מיסוי
  הרשויות הקפריסאיות מעודדות את צמיחת שוק הנדל"ן, ויש הקלות רבות במס לחברות העוסקות בתחום כמו גם למשקיעים, מה שמוזיל את המחירים.
אם אתם מחפשים דירה לקנייה בניקוסיה אתם חייבים חברה מקצועית שתלווה אתכם, וחברת איילנד וילס היא החברה אותה אתם מחפשים
 
ללכת עם המקצוענים
אם אתם מחפשים דירה לקנייה בניקוסיה, חברת איילנד וילס תשמח לסייע לכם. רכישת נדל"ן היא לא דבר של מה בכך בעיקר כשמדובר על מדינה אחרת עם הבדלי שפה וקשיים אחרים, וחברה מקצועית כמו איילנד וילס תדע איך להתמודד עם הבירוקרטיה המקומית כמו גם תדע לאתר את הנכס המניב ביותר עבורכם. חברת איילנד וילס קיימת כבר שנים רבות ותשמח לסייע לכם ולענות לכם על כל שאלה, תשמח לקחת אתכם יד ביד אל עבר המטרה.
 

​לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

"איילנד וילס" - הופכים חלום למציאות

לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-472 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם: