072-33-80-472
חפש
Facebook
לפרטים נוספים חייגו 
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם בטופס:

דירה למכירה באיה נאפה

עד לפני כעשר שנים שוק הנדל"ן הקפריסאי לא היה ידוע לישראלים. מי שבעיקר השקיע בו היו הבריטים והרוסים אך בשנים האחרונות הישראלים כמו רבים אחרים ברחבי העולם גילו את האי. אז מה הייתה קפריסין בשבילנו? קפריסין הייתה מקום לברוח אליו כשרוצים לנקות את הראש לכמה ימים, מקום לחופשה זוגית או משפחתית בכל השנה ובעיקר בחודשי הקיץ.

היא קרובה וזולה יחסית ומציעה כל כך הרבה לתייר, מציעה מקומות בילוי רבים ומציעה גם לא מעט טבע והיסטוריה. אם אתם מחפשים דירה למכירה באיה נאפה כמו גם דירה למכירה בלימסול, דירה למכירה בלרנקה, דירה למכירה בניקוסיה או במקומות אחרים בקפריסין, אתם חלק מהמון משקיעים שגילו איפה אפשר להשקיע בחוכמה ולהרוויח לא מעט.

כמה להרוויח?
כשמדובר על דירה למכירה באיה נאפה כמו גם דירה למכירה בלימסול, דירה למכירה בלרנקה, דירה למכירה בניקוסיה ובמקומות אחרים בקפריסין, מדברים במונחים של תשואה משכירות. אם אתם בענייני השקעות בישראל אתם בטח יודעים שתשואה נעה בסביבות ה-3-4 אחוזים ותשואה של כשישה אחוזים נחשבת לשואה גבוהה, אז תתחילו להתרגל למספרים אחרים. בקפריסין התשואה משכירות היא בממוצע של כ-13% שנתי, מה שאומר שניתן להרוויח לא מעט. לא סתם נכסים כמו דירה למכירה באיה נאפה מבוקשים מאוד, וניתן להשיג אתם במחירים סבירים ולקבל עליהם תשואה מצוינת.

קצת על מגמות הנדל"ן בקפריסין
דירה למכירה באיה נאפה היא עסקה מצוינת בעיקר כשבוחנים את מגמות הנדל"ן בקפריסין. בעבר, בריטים רבים השקיעו במקום מכיוון שהם ראו אותו כמקום האידיאלי בשבילם לצאת לפנסיה וההשקעות שלהם לאורך השנים הפכה את האי למבוקש במיוחד. שוק הנדל"ן בקפריסין שמר על עלייה מתמדת במחירים גם בעיתות של משברים ולמעשה כבר מעל ל-20 שנה הוא בצמיחה. ההתעניינות של המשקיעים הבריטים, הרוסים והישראלים היא בגלל המחירים האטרקטיביים, התשואה הגבוהה שיכולה כפי שציינו להגיע גם ל-13%, וחוקי המיסוי שהולכים לקראת המשקיעים. אין ספק שאם אתם מחפשים דירות להשקעה בקפריסין אתם בכיוון הנכון, אתם רק צריכים חברת מקצועית שתלווה אתכם לאורך כל הדרך, והחברה המתאימה ביותר היא חברת איילנד וילס

למה לבחור דווקא בחברת איילנד וילס?
אם אתם מחפשים דירה למכירה באיה נאפה לשם השקעה כמו גם דירות אחרות ברחבי קפריסין, חברת איילנד וילס היא החברה אותה אתם מחפשים. החברה בעלת ניסיון רב ומכירה את השוק המקומי כבר שנים רבות, וסייעה למאות משקיעים לבצע השקעה מוצלחת. חברת איילנד וילס לוקחת כל לקוח יד ביד מתחילת הדרך באיור הנכס ועד להשלמת הרכישה שלו, מכירה את כל חוקי המיסוי המקומי ואת הדרישות השונות של הרשויות המקומיות השונות. חברת איילנד וילס היא חברה ששמה לה למטרה להיות המובילה בישראל, והיא מספקת גם שירותי ניהול נכסים בקפריסין בשביל שלא תצטרכו להתעסק בכך.
 
 

​לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

"איילנד וילס" - הופכים חלום למציאות

לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-472 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם: