072-33-80-472
חפש
Facebook
לפרטים נוספים חייגו 
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם בטופס:

בתים בקפריסין

קפריסין נחשבת ליעד מקובל מאוד בקרב ישראלים, המגיעים לאי בטיסה או בהפלגה. רבים כבר ביקרו במקום ונהנו משפע האטרקציות שיש לקפריסין להציע. אך לא רק כמוקד תיירות קפריסין ראויה לעורר עניין. גם לצרכי השקעה בהחלט כדאי להקדיש תשומת לה לב. מי שרכש בשנים האחרונות בית או אפילו כמה בתים בקפריסין נהנה מרווח כפול. גם עליות בשווי הנכס וגם תשואה נאה, כפול ויותר מהמקובל בישראל. 

בתים בלימסול
העיר לימסול נחשבת למרכז העירוני החשוב ביותר של קפריסין. היא מהווה מרכז כלכלי, תיירותי ויש בה גם נמל משגשג. מבחינת השקעה, מי שרוצה לבחון אפשרויות טובות לרכישת בתים בקפריסין, לימסול תהיה מקום טוב להתחיל בו. מגוון רחב של נכסים ניתן למצוא בעיר, החל מדירות קטנות וכלה בווילות מפוארות וגדולות. מעניינת אתכם השקעה בווילה ובה מספר חדרי שינה, הבנויה על מגרש גדול? נכס המצוי ממש קרוב לקו החוף של העיר מעניין אתכם? אלה דוגמאות לכמה נכסים שתוכלו לרכוש במחיר נמוך משל דירה זעירה בישראל, אפילו לא במיקום מבוקש במיוחד. 

בתים מחוץ ללימסול 
רכישת בתים בקפריסין לא חייבת להתבצע אך ורק בלימסול עצמה. יש עוד מגוון רחב של בתים שיכולים לעניין את המשקיע, למשל בכפרים הנמצאים במחק קצר של נסיעה מהעיר הגדולה. בתים באזורים כפריים יפהפיים, בסביבה מוריקה מוצעים למכירה במחירים נוחים ומי שרוצה בתי באזור עירוני חשוב נוסף בהחלט יוכל למצוא נכסים גם בפאפוס. בעיר היפה, הנחשבת למרכז מורשת עולמי ישנה מרינה קסומה ובעתיד ייבנה, ככל הנראה, נמל גדול יותר. 

גם הישראלים רוצים 
קפריסין נחשבת ליעד ידידותי מאוד למשקיעים. בשעה אחת של טיסה מישראל ניתן לנחות בקפריסין ולראות בעיניים את הנכסים המעניינים. משקיעים רבים מהעולם כבר רכשו בתים בקפריסין וחלקם התאהבו באי והחליטו להפוך אותו למקום מגוריהם. משקיעים רבי דוברי אנגלית, בעיקר מאנגליה וכן משקיעים מרוסיה גילו את ההזדמנות והישראלים, ממש בימים אלה, מתחילים להבין גם הם. כדאי להתרשם ממגוון הנכסים ולעומת השקעה במדינות אירופה או בארצות הברית, הכל הרבה יותר פשוט. מערכת המיסוי, הטבות למשקיעים, אפילו קבלת מעמד של תושב למעוניינים. 
 

​לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

"איילנד וילס" - הופכים חלום למציאות

לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-472 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם: