072-33-80-472
חפש
Facebook
לפרטים נוספים חייגו 
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם בטופס:

בתים בפאפוס

את קפריסין כולנו מכירים כיעד תיירותי ישראלי פופולארי במיוחד. ישראלים רבים נוהרים אליה מידי שנה בחודשי הקיץ, ויש לה לא מעט מה להציע. זה אי בו מי שמחפש ארכיאולוגיה ועתיקות ימצא אותם שם, ובעיקר מי שמחפש בילויים, מי שמחפש חופים אין סופיים מדהימים, פאבים מועדונים ומסעדות קפריסין תהיה בשבילו החופשה המושלמת.

אך היום קפריסין לא נחשבת עיני הישראלים רק ליעד תיירותי נחשק, אלא גם יעד להשקעות נדל"ן מניבות. יותר ויותר חברות ישראליות בונות בה, ומי שמחפש לקנות בתים בפאפוס כמו גם בתים למכירה בלימסול, בתים למכירה בלרנקה, בתים למכירה בניקוסיה ובמקומות אחרים, יוכל לאתר נכסים מדהימים.

מגמות השוק בקפריסין
לא לחינם רכישת בתים בפאפוס כמו גם בתים למכירה בלימסול, בתים למכירה בלרנקה, בתים למכירה בניקוסיה הפכו לפופולאריים במיוחד בעיני הישראלים. שוק הנדל"ן הקפריסאי נהנה מצמיחה מתמדת, צמיחה שהחלה עם השקעות בריטיות והמשיכה עם השקעות של רוסים רבים, והיום אזרחים מכל העולם משקיעים שם. עד לפני כעשר שנים לא היו כמעט ישראלים שהתעניינו בקניית בתים בפאפוס כמו גם במקומות אחרים בקפריסין, ולפני כעשר שנים החלה ההתעוררות.

עוד ועוד ישראלים שמשקיעים בנדל"ן ועוד ועוד חברות ישראליות שקמות על מנת לבנות בקפריסין ועל מנת ללוות ישראלים שרוצים לשים שם את כספם. החברה המובילה כיום בישראל בכל הקשור לנדל"ן בקפריסין היא חברת איילנד וילס, חברה שמאות ישראלים חבים לה את שדרוגם הכלכלי.

העיקר – תשואה נאה מאוד
אם אתם מחפשים בתים בפאפוס להשקעה או במקומות אחרים בקפריסין, אתם יודעים כנראה מהי רמת התשואה שם ומה מושך אתכם להשקיע באי. בקפריסין התשואה עומדת על ממוצע שנתי של כ-135 מה שנחשב לגבוה מאוד, בטח לעומת השקעה בנדל"ן בישראל שעומד על כ-5%. החסם העיקרי של משקיעים עד היום היה חסם השפה והמדינה הזרה, אך היום כשיש את חברת איילנד וילס כבר לא צריך לחשוש מזה. זו חברה שמלווה את העסקה מתחילתה ועוד סופה, חברה שנותנת מענה מקיף לכל בעיה או שאלה.

למה דווקא איילנד וילס?
אם אתם מחפשים בתים בפאפוס לקנייה כמו גם במקומות אחרים, חברה איילנד וילס היא החבר אותה אתם מחפשים. הכול מתחיל ונגמר ביידע ובמקצועיות, וחברת איילנד וילס ידועה כחברה המובילה בישראל לרכישת נכסים בקפריסין.

החברה מספקת שירות לקוחות מקיף ומעטפת רחבה לצרכים השונים של המשקיע, החל באיתור הנכס המתאים לו ביותר דרך ניהול העסקה והמשא ומתן כמו גם מימון שלה, וכלה בניהול הנכס. יש לא מעט משקיעים שמשכירים את הנכס שלהם לתיירים שמגיעים לאזור במהלך השנה, ומישהו צריך לנהל את השכירות, הגבייה וכל מה שמסביב וזה עוד משהו שחברת איילנד וילס עושה בהצלחה כבר שנים רבים. חברת איילנד וילס היא החברה שתיקח אתכם יד ביד אל עבר החלום שלכם.
 
 

​לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

"איילנד וילס" - הופכים חלום למציאות

לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-472 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם: