072-33-80-472
חפש
Facebook
לפרטים נוספים חייגו 
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם בטופס:

בית אותנטי בהרי הטרודוס

אם אתם מחפשים להשקיע בנדל"ן בחו"ל וספציפית בקפריסין, בית אותנטי בהרי הטרודוס עשוי לעניין אתכם. קפריסין היא יעד מעניין ולא שגרתי למשקיע נדל"ן והרי הטרודוס המדהימים יכולים להיות הכיוון אותו אתם מחפשים. בית אותנטי קפריסאי בטרודוס במערב קפריסין יכול להיות השקעה מצוינת למטרת השכרה לתיירים, ויש היום לא מעט תיירים שמחפשים בתים אותנטיים בקפריסין להשכרה לכמה ימים או יותר מזה. בין אם אתם מחפשים בית למכירה בפאפוס, בית אותנטי בהרי הטרודוס או בכל מקום אחר בקפריסין, הנה כמה דברים שכדאי לכם לדעת על האזור שעשויים לעניין אתכם.

קצת על הרי הטרודוס
אם אתם מחפשים בית אותנטי בהרי הטרודוס כדאי שתכירו קצת את האזור. הרי הטרודוס הם רכס של הרים במערב קפריסין, ערים בהם ישנם כפרים רבים, מנזרים וכנסיות כמו גם אתר סקי פופולארי במיוחד בחורף. בית אותנטי קפריסאי ישמש את התיירים שמגיעים לסקי בחורף כמו גם אלו שמגיעים אל ההרים הללו כל השנה, והביקוש עצום. בתים אותנטיים בקפריסין מתאימים גם לנוצרים אדוקים שרוצים לגור בקרבת כנסייה, כמו גם כאלו שרוצים להיות בקרבת מנזרים שאחד מהם במקום הוכרז אף כאתר מורשת עולמית על ידי אונסקו. 

קצת על האזור
רגע לפני שאתם מתעניינים ברכישת בית אותנטי בהרי הטרודוס כדאי שתלמדו קצת על הגיאוגרפיה של המקום. אם נסתכל מזרחה מהרי הטרודוס נראה את אזור פיטסיליה שתופס את כל החלק המזרחי של הרכס, ואם נסתכל לצפון נראה את אזור סולאה אשר מפריד בין שפלת מסאוריה לטרודוס. במרכזו של הטרודוס הוכרז פארק לאומי בקוטר של כ-10 קילומטרים, ובמרכזו הר אולימפוס אשר נישא לגובה של כמעט 2000 מטרים. אם אתם רוצים להגיע לפסגת ההר הזה לא תכלו לעשות זאת, מכיוון שהוא סגור לתיירים ומבקרים ונעשה בו שימוש צבאי ויש בו מכ"ם של חיל האוויר המלכותי הקפריסאי. איך נוצר ההר והאי הקפריסאי בכלל? הוא נוצר מהתנגשות לוחות טקטוניים וזאת הסיבה שניתן למצוא בו לא מעט סלעי בזלת.

בתים בקפריסין קונים רק עם איילנד וילס
אם אתם מחפשים בית אותנטי בהרי הטרודוס או בית למכירה בפאפוס או בכל מקום אחר באזור להשקעה, בית אותו תוכלו להשכיר לתיירים הרבים שפוקדים את האי כל השנה ובפרט בחודשי החורף, אתם צריכים ליווי צמוד ומקצועי של חברה שמכירה את האזור, יודעת איך להתנהל מול הרשויות ועל איזו עסקה כדאי לכם ללכת, חברת איילנד וילס היא בדיוק בשבילכם. צוות החברה מקצועי ומנוסה וסייע כבר לישראלים רבים כמו גם אחרים, לבצע עסקאות נדל"ן מוצלחות במיוחד. חברת איילנד וילס מתמחה לא רק באזור קפריסין אלא גם באזור יוון ואזורים נוספים, ובחירה בה היא בחירה בעסקה מוצלחת במיוחד והיא תחסוך לכם לא מעט כאבי ראש.
 
 

​לפרטים נוספים חייגו
072-33-80-472
או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם:

"איילנד וילס" - הופכים חלום למציאות

לפרטים נוספים חייגו 072-33-80-472 או מלאו פרטיכם ונחזור בהקדם: